Laatste nieuws

Blue Flower

Hallo,

Van Ymke vind je hieronder de nieuwe jeugdteamindeling:

Team 1                        Landelijk C

Mark Coelman, Tim Bosman en Job Verhoeven

Team 2                        1e klasse
Dimitri Eerhard, Maxime Hensing, Milo de Boer en Dennis Schouten

Team 3                         2e klasse
Noah Gulij, Rosa van Vliet en Ivan Kroetkov

Team 4                          3e klasse
Nina van 't Walderveen, Luna Schlameisen, Max Timmers en Evi van der Tas

Team 5                          3e klasse
Julian Hofland, Simon van der Wilt, Oscar van den Bos en Declan Kerger

Team 6                          3e klasse 
Rick Bakker, Floris Hendriks en Jesse Noordover 
Reserve Ties Brink

Team 7                         4e klasse
Nicklas Lippold, Arjo Nagelhout, Elwin de Prez en Jonathan Ng

Team 8                        Pupillen B
Nicolas Lejeune, Oscar Hermelin en Mick Waasdorp

Team 9                        Pupillen B
Tristan Hooykaas, Spike Kloosterman, Reuben Geldermans en Freek Nieuweboer

Team 10                       Pupillen B
Lucas van den Bos, Wouter Zaat, Fabiënne Vis en Leonardo Sigolo
Reserve Renate Bakker

Team 11                       Pupillen C
Wouter de Konink, Mathijs Hooykaas, Timon en Marno Hassink 

Team 12                       Pupillen C
Lucas van Elk, Janneke Robers, Kim Coelman en Serinya Geldermans 
Reserve Niek Homan


Dankjewel, Ymke, voor het vele werk!

Remco

Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

Geen activiteiten gevonden

Twitter

tafeltennis
tafeltennis Posno-Sport nieuwe materiaalsponsor Nederlandse Tafeltennisbond www.nttb.nl/posno-sport-nieuwe-materiaalsponsor-nederlandse-tafeltennisbond/ pic.twitter.com/QyMciQ6lHF
10:13AM Oct 25
tafeltennis
tafeltennis Ruim twee uur na het laatste punt op het NK Tafeltennis….Dankzij al die TOP-vrijwilligers @ttzwolle ! pic.twitter.com/bM56ZCRwFW
05:50PM Oct 24
tafeltennis
tafeltennis Het NK is gespeeld en de prijzen zijn verdeeld. Lees hieronder het verslag van de finale dag. tafeltennis.nl/nk/finale-dag-nk/ pic.twitter.com/S8TGF51wxC
04:47PM Oct 24
tafeltennis
tafeltennis De winnaars van het 2e NK Bedrijfstafeltennis: Harlem Next; Victor Bolshov (pingpongklasse; Harlem Next); Robin Wildeman (tafeltennisklasse; Keyminds) pic.twitter.com/yOzxyGXYVJ
02:02PM Oct 24