Teamindeling jeugd

Blue Flower

In het schema onder staat de teamindeling van de jeugd voor het seizoen voorjaar 2017.

Voor de jeugd gelden er een aantal spelregels en aandachtspunten waar ieder jeugdlid zich aan dient te houden bij competitiewedstrijden. 


Jeugd Landelijk  Team  Klasse Coach(es) Spelers Bondsnr
 Zaterdag 15.00u 1 Landelijk B Benito de Jong Mark Coelman 4000507
      Geurt Thomas Tim Bosman 4016061
        Job Verhoeven 4005159
           
Jeugd Afdeling West Team  Klasse Coach(es) Spelers Bondsnr
 Zaterdag 11.00u 2 Promotieklasse  Harry Nieuwenbroek Ivan Kroetkov 4056320
        Rick Bakker 4074297
        Simon van der Wilt 4059954
           
 Zaterdag 15.00u 3 Promotieklasse  Jaap Dekkers Max Timmers 4044103
        Noah Gulij 4044828
        Oscar van den Bos 4074271
           
 Zaterdag 11.00u 4 2e Klasse Cor van 't Walderveen Junior Mensah
4166078
        Tristan Hooykaas 4106418
        Evi van der Tas 4000492
        Lucas van den Bos 4074263
        Nina van 't Walderveen (res) 3912808
           
 Zaterdag 15.00u 5 3e Klasse Quirien Zaat Nicolas Leujeune  4057960
        Safith Chandoesing 4166052
        Arjo Nagelhout 4074247
        Wouter Zaat 4074328
           
 Zaterdag 11.00u 6 3e Klasse Sander Hooykaas Mathijs Hooykaas 4106638
        Spike Kloosterman 4104377
        Mick Waasdorp 4057952
           
 Zaterdag 11.00u 7 4e Klasse Martin Spaargaren Jonathan Ng 4074336
        Dominque Spaargaren 4150116
        Julian Hofland (res) 4036312
        Lorenzo van der Meer 4153350
           
 Zaterdag 15.00u 8 4e Klasse Sonja Langelaan Lucas van Elk  4094239
        Reuben Geldermans   4012693
         Sam Vos  4166086
           
 Zaterdag 11.00u 9 5e Klasse Maxime Hensing (thuiswedstrijden) Janneke Robers 4038762
        Sidney Berrevoets 4137281
        Serinya Geldermans 4121264
         Daan Kooijman  4178261
           
 Zaterdag 15.00u 10 Pupillen B Clement de Rooy Bink Bosman 4178279
        Mees van Hemert 4179657
        Daphne Meyer 4179631
         Sven Streefkerk  4179649
        Simon van Heijningen (res) 4150108





Bijlagen:
Bewaar het bestand spelregels-jeugd.pdfspelregels-jeugd.pdf[ ]???149 kB

Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

feb
24

16:00 - 21:00

mrt
25

10:00 - 20:00

mrt
31

16:00 - 21:00

apr
1

10:00 - 22:00

Twitter

ittfworld
ittfworld Kasumi Ishikawa overcomes Kim Song I 3-0 to take revenge for her  #Rio2016  loss!!  #Japan  2-0  #DPRKorea ! Watch FULL match live now on  tv.ITTF.com  or find out where to watch here:  www.ittf.com/twc-watch-it/ pic.twitter.com/L77jioYMzX
11:14AM Feb 24
ittfworld
ittfworld #Japan takes 1-0 lead over #DPRKorea ! Follow live on tv.ITTF.com @TableTennisENG @12BETuk #London2018 #ITTFWorldCup pic.twitter.com/XXNKMZnn2Y – bij The Copper Box Arena
10:38AM Feb 24
ittfworld
ittfworld if u are as excited as our fans here for the #London2018 semifinals action! Watch LIVE on tv.ITTF.com #ITTFWorldCup #RockTheBox pic.twitter.com/7He2g1MGdX – bij The Copper Box Arena
10:02AM Feb 24
TweeTTDaily
TweeTTDaily HUGE MATCH today! Who you rooting for? #ITTFWorldTeamCup
10:01AM Feb 24
ittfworld
ittfworld Check out how the world’s best #tabletennis stars fare at the trending #BottleChallenge !! #London2018 #ITTFWorldCup @PongfinityHQ pic.twitter.com/G4V8rF2KlA
08:22AM Feb 24