Teamindeling jeugd

Blue Flower

In het schema onder staat de teamindeling van de jeugd voor het seizoen voorjaar 2018.

Voor de jeugd gelden er een aantal spelregels en aandachtspunten waar ieder jeugdlid zich aan dient te houden bij competitiewedstrijden. 


JEUGD AFDELING WEST        
           
Team Speeldag en -tijd Klasse Spelers Bondsnr. Coach(es)
1 Zaterdag 15:00 uur Promotieklasse Max Timmers 4044103 Jaap Dekkers
1 Zaterdag 15:00 uur Promotieklasse Oscar van den Bos 4074271  
1 Zaterdag 15:00 uur Promotieklasse Noah Gulij 4044828  
1 Zaterdag 15:00 uur Promotieklasse Mark Coelman (res) 4000507  
           
2 Zaterdag 15:00 uur  Promotieklasse  Wouter Zaat 4074328 Quirien Zaat
Zaterdag 15:00 uur  Promotieklasse  Junior Mensah 4166078  
Zaterdag 15:00 uur  Promotieklasse  Tristan Hooykaas 4106418  
Zaterdag 15:00 uur  Promotieklasse  Evi van der Tas 4000492  
           
3 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse Lucas van den Bos 4074263 Martin Spaargaren
3 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse Dominque Spaargaren 4150116  
3 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse Mick Waasdorp 4057952  
3 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse Ivan Kroetkov 4056320  
           
4 Zaterdag 15:00 uur  2e klasse Jonathan Ng 4074336 Sander Hooykaas
4 Zaterdag 15:00 uur  2e klasse Sam Vos 4166086  
4 Zaterdag 15:00 uur  2e klasse Mathijs Hooykaas 4106638  
           
Zaterdag 11:00 uur  2e klasse Tristan van der Kooij 4185797 Sonja Langelaan
Zaterdag 11:00 uur  2e klasse  Safith Chandoesing 4166052  
Zaterdag 11:00 uur  2e klasse  Nicolas Lejeune 4057960   
5 Zaterdag 11:00 uur 2e klasse Nina van 't Walderveen  3912808   
           
6 Zaterdag 15:00 uur  4e klasse Janneke Robers 4038762 Cor van 't Walderveen
6 Zaterdag 15:00 uur  4e klasse Sidney Berrevoets 4137281  
Zaterdag 15:00 uur   4e klasse Serinya Geldermans 4121264  
6 Zaterdag 15:00 uur  4e klasse Mees van Hemert 4179657  
           
7 Zaterdag 11:00 uur 4e klasse Reuben Geldermans  4012693 Pim van der Steen
Zaterdag 11:00 uur  4e klasse Reza Jalali 4150093  
Zaterdag 11:00 uur  4e klasse  Sven Streefkerk 4179649  
Zaterdag 11:00 uur  4e klasse  Daan Kooijman 4178261  
           
8 Zaterdag 15:00 uur  Pupillen A Bink Bosman 4178279 Clement de Rooij
Zaterdag 15:00 uur   Pupillen A  Rick Regeer 4194908  
8 Zaterdag 15:00 uur  Pupillen A Arad Khalilzadeh 4181939  
8 Zaterdag 15:00 uur  Pupillen A Lucas van Elk 4094239  
           
9 Zaterdag 11:00 uur  Pupillen A Renzo Bruschi 4193211 Maurizio Bruschi
9 Zaterdag 11:00 uur  Pupillen A Koen Haijes 4166060  
9 Zaterdag 11:00 uur  Pupillen A Sten Olsen 4193229  
9 Zaterdag 11:00 uur  Pupillen A Mirko Mufty 4205636  
9 Zaterdag 11:00 uur  Pupillen A Damian Elzing 4207086  





Bijlagen:
Bewaar het bestand spelregels-jeugd.pdfspelregels-jeugd.pdf[ ]???149 kB

Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

mei
10

10:00 - 21:00

mei
12

20:00 - 23:00

mei
26

11:00 - 18:00

juni
23

10:30 - 21:00

Twitter

tafeltennis
tafeltennis Wij doen als Tafeltennisbond natuurlijk mee aan de #14KRun van onze maatschappelijk partner @JCFoundation ! #CruyffLegacy pic.twitter.com/u8j6rf9b5P
05:43PM Apr 25
tafeltennis
tafeltennis Nog maar 4 dagen en dan start het WK voor teams 2018! Bekijk trainingsbeelden van het heren- en damesteam, die al de hele week hard trainen op Papendal! www.nttb.nl/nieuws/nederland-leeft-toe-naar-het-wk-2018 pic.twitter.com/aeuxcJkGBd
04:21PM Apr 25
tafeltennis
tafeltennis training heren op Papendal: youtu.be/Hki3GEfRX-g?a via @YouTube
03:57PM Apr 25
ittfworld
ittfworld 4 more days till we see more such crazy rallies at #ITTFWorlds2018 !! pic.twitter.com/FwOBEoQTLf
03:32PM Apr 25
TweeTTDaily
TweeTTDaily Dan takes on the legendary Timo Boll in a 1 set showdown! www.facebook.com/TableTennisDaily/videos/10155762399454332/
02:00PM Apr 25