Teamindeling jeugd

Blue Flower

In het schema onder staat de teamindeling van de jeugd voor het seizoen najaar 2019.

Voor de jeugd gelden er een aantal spelregels en aandachtspunten waar ieder jeugdlid zich aan dient te houden bij competitiewedstrijden. 


JEUGD AFDELING WEST      
         
Team Speeldag en -tijd Klasse Spelers Coach(es)
1 Zaterdag 11:00 uur Promotieklasse Lucas van den Bos Cor van 't Walderveen
1 Zaterdag 11:00 uur Promotieklasse Ilse de Regt Martin Spaargaren
1 Zaterdag 11:00 uur Promotieklasse Dominique Spaargaren  
1 Zaterdag 11:00 uur Promotieklasse Wouter Zaat  
         
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse  Reuben Geldermans Sander Hooykaas
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse  Mathijs Hooykaas  
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse  Tristan Hooykaas  
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse  Tristan van der Kooij  
         
3 Zaterdag 11:00 uur  3e klasse Bink Bosman Clement de Rooij
Zaterdag 11:00 uur   3e klasse Lucas van Elk  
3 Zaterdag 11:00 uur  3e klasse Mees van Hemert  
Zaterdag 11:00 uur  3e klasse Reza Jalali  
         
4 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse Renzo Bruschi Maurizio Bruschi
Zaterdag 11:00 uur   5e klasse Damian Elzing  
4 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse Koen Hayes  
4 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse Mirko Mufty  
         
5 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse Arad Khalilzadeh Nienke Peters
5 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse Marc Sieval  
5 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse Roman Yiğitdöl  
         
6 Zaterdag 11:00 uur Pupillen Björn van den Berg Sonja Langelaan
6 Zaterdag 11:00 uur Pupillen Julián Dos Santos Otero  
6 Zaterdag 11:00 uur Pupillen Dewi van der Krogt  
6 Zaterdag 11:00 uur Pupillen Teru Umene  
Bijlagen:
Bewaar het bestand spelregels-jeugd.pdfspelregels-jeugd.pdf[ ]???149 kB

Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

Geen activiteiten gevonden

Twitter

ittfworld
ittfworld Just feel the EMOTIONS!!! Wong Chun Ting powers to victory over Tomokazu Harimoto to reach the #T2Diamond quarter-finals bit.ly/2JEzAC0 bit.ly/1r8JZUs pic.twitter.com/yCe27i7hZ6
02:21PM Jul 18
ittfworld
ittfworld Want to see some ...? You're welcome #MaLong @SimonGauzy #T2Diamond bit.ly/2JEzAC0 bit.ly/1r8JZUs pic.twitter.com/K7UH3ntOuH
10:11AM Jul 18
ittfworld
ittfworld BREAKING! Mima Ito loses to Miyu Kato in Round of #T2Diamond . Shock or Not bit.ly/2JEzAC0 bit.ly/1r8JZUs pic.twitter.com/OYz9ZAYHFE
06:39AM Jul 18
ittfworld
ittfworld Ma Long doing Ma Long kinda things... #EnterTheDragon #T2Diamond pic.twitter.com/dgJPTJcQzK
04:45AM Jul 18
ittfworld
ittfworld Let the show begin!!! The stars are out in Johor Bahru as the world's #tabletennis players battle it out at #T2Diamond Event ! pic.twitter.com/9shZu2aRSM
03:00PM Jul 17