Speelschema senioren en competitiereglement

Blue Flower

SCHEMA SENIOREN Voorjaar 2020

D=Duocompetitie
DA=Dames
U=UBT-competitie

Het competitiereglement is hier te downloaden. 

Het actuele wedstrijdschema hangt ook op het prikbord in de kantine.


Donderdag 23 januari 2020   Aanvang Tafel
SALM U5 VVV U2 20:15  
       
Zaterdag 25 januari 2020   Aanvang Tafel
VVV DA1 Buitenpost DA1 15:00 1
       
Maandag 27 januari 2020   Aanvang Tafel
VVV U2 VEW U2 20:15 1
VVV U4 SALM U8 20:15 2
VVV D4 Overschie D4 20:15 3
VVV D6 DOING D4 20:15 4
De Repelaer D5 VVV D10 20:15  
       
Dinsdag 28 januari 2020   Aanvang Tafel
DOING D2 VVV D3 19:45  
       
Woensdag 29 januari 2020   Aanvang Tafel
Tavernie 1 VVV 3 19:45  
       
Donderdag 30 januari 2020   Aanvang Tafel
VVV D1 Salamanders D1 20:15 1
VVV D5 TOG D3 20:15 2
VVV D7 Salamanders D9 20:15 3
VVV D11 VVV D12 20:15 4
VVV D13 SETT D4 20:15 5
TVZ U5 VVV U3 19:45  
       
Vrijdag 31 januari 2020   Aanvang Tafel
VVV 2 Vriendenschaar 6 20:15 1
VVV D2 NTTC D1 20:15 2
Papendrecht 4 VVV 4 20:00  
DHC 3 VVV 5 20:00  
Vriendenschaar 10 VVV 6 20:00  
Taverzo D10 VVV D8 20:15  
Combat D3 VVV D9 20:00  
Salamanders D11 VVV D14 20:15  
Avanti D5 VVV D15 20:00  
       
Zaterdag 1 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV 1 Taverzo 5 15:00 1
BeneluxGroup TAVERZO DA1 VVV DA1 15:00  
       
Maandag 3 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV U1 TTVB U2 20:15 1
VVV U3 SVGT U5 20:15 2
VVV D10 Trefpunt D5 20:15 3
VVV D14 SIOK D3 20:15 4
Salamanders D4 VVV D4 20:15  
Salamanders D6 VVV D5 20:15  
Salamanders D8 VVV D6 20:15  
Pijnacker D7 VVV D11 20:15  
       
Dinsdag 4 februari 2020   Aanvang Tafel
DHC D4 VVV D7 20:00  
       
Woensdag 5 februari 2020   Aanvang Tafel
SDU U5 VVV U4 19:30  
       
Donderdag 6 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV D3 Smash M. D4 20:15 1
VVV D8 HTTV-070 D4 20:15 2
VVV D9 HTTV-070 D3 20:15 3
VVV D12 HTTV-070 D7 20:15 4
VVV D15 Avanti D4 20:15 5
Reeuwijk 1 VVV 2 20:00  
Docos D1 VVV D2 20:00  
TVZ U4 VVV U2 20:00  
       
Vrijdag 7 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV 3 Papendrecht 3 20:15 1
VVV 4 Dordrecht 3 20:15 2
VVV 5 De Sprint 3 20:15 3
VVV 6 Kwiek 4 20:15 4
Taveri D1 VVV D1 20:15  
TOG D5 VVV D13 20:00  
       
Zaterdag 8 februari 2020   Aanvang  Tafel
VVV DA1 Hutaf DA1 15:00  
De Treffers R. 2 VVV 1 18:00  
       
Maandag 10 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV U4 SVGT U7 20:15 1
VVV D10 Merwestad D3 20:15 2
VVV D14 Pingwins D5 20:15 3
Sassem 1 VVV 5 19:45  
Taverzo D11 VVV D6 20:15  
NN Rotterdam D6 VVV D11 20:00  
S '70 D4 VVV D13 20:15  
       
Dinsdag 11 februari 2020   Aanvang Tafel
DOING 2 VVV 6 19:45  
Taverzo D7 VVV D4 20:15  
       
Woensdag 12 februari 2020   Aanvang Tafel
SDU U2 VVV U1 19:30  
       
Donderdag 13 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV D3 KIOTI D1 20:15 1
VVV D8 ATTC Evo-Repro D5 20:15 2
VVV D9 S '70 D2 20:15 3
VVV D12 SIOK D2 20:15 4
VVV D15 Vriendenschaar D11 20:15 5
De Treffers M. 2 VVV 3 20:15  
DVC D2 VVV D7 20:00  
SVGT U3 VVV U2 19:45  
       
Vrijdag 14 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV 2 Dordrecht 2 20:15 1
VVV D2 Dordrecht D2 20:15 2
De Repelaer 1 VVV 4 20:15  
De Treffers R. D1 VVV D1 20:00  
DHC D3 VVV D5 20:00  
       
Zaterdag 15 februari 2020   Aanvang  Tafel
DHC 2 VVV 1 14:00  
       
Maandag 17 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV U1 SEL U1 20:15 1
VVV D4 DOING D3 20:15 2
VVV D6 Smash M. D5 20:15 3
Smash M. D2 VVV D2 20:00  
Salamanders D5 VVV D3 20:15  
Pijnacker D7 VVV D12 20:15  
       
Dinsdag 18 februari 2020   Aanvang Tafel
DHC D5 VVV D9 20:00  
VEW U3 VVV U3 19:45  
       
Donderdag 20 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV D1 Taveba D2 20:15 1
VVV D5 De Treffers M. D2 20:15 2
VVV D7 Smash M. D6 20:15 3
VVV D11 SIOK D2 20:15 4
VVV D13 HTTV-070 D6 20:15 5
Xerxes 1 VVV 2 20:00  
TOGB D5 VVV D8 20:15  
DVC D4 VVV D14 20:00  
SVGT U4 VVV U1 19:45  
       
Vrijdag 21 februari 2020   Aanvang Tafel
VVV 3 Smash KC 1 20:15 1
VVV 4 Tavenu 2 20:15 2
VVV 5 Salamanders 5 20:15 3
VVV 6 TTVN Nieuwkoop 1 20:15 4
DHC D6 VVV D10 20:00  
SVN D1 VVV D15 20:00  
       
Zaterdag 22 februari 2020   Aanvang  Tafel
VVV 1 Docos 4 15:00 1
       
Maandag 2 maart 2020   Aanvang  Tafel
VVV U3 HPSV U1 20:00 1
VVV U4 TVZ U6 20:00 2
VVV D4 TOGB D4 20:15 3
VVV D6 TZM D2 20:15 4
HTTV-070 4 VVV 3 20:00  
TOGB 7 VVV 6 20:15  
Taverzo D8 VVV D3 20:15  
Salamanders D10 VVV D8 20:15  
Salamanders D7 VVV D9 20:15  
NN Rotterdam D6 VVV D12 20:00  
Kioti D3 VVV D14 20:15  
       
Woensdag 4 maart 2020   Aanvang  Tafel
Het Centrum 2 VVV 4 20:00  
Serve '71 D4 VVV D10 20:15  
       
Donderdag 5 maart 2020   Aanvang  Tafel
VVV D1 ATTC Evo-Repro D1 20:15 1
VVV D5 Overschie D2 20:15 2
VVV D7 TZM D1 20:15 3
VVV D11 HTTV-070 D7 20:15 4
VVV D13 Smash M. D8 20:15 5
De Treffers M. 1 VVV 5 20:00  
Reeuwijk D3 VVV D15 20:00  
TVZ U3 VVV U1 19:45  
EOB U2 VVV U2 18:45  
       
Vrijdag 6 maart 2020   Aanvang Tafel
VVV 2 Phoenix 1 20:15 1
VVV D2 SIOK D1 20:15 2
       
Zaterdag 7 maart 2020   Aanvang Tafel
VVV 1 Combat 1 15:00 1
VVV DA1 Tempo-Team DA1 15:00 2
       
Maandag 9 maart 2020   Aanvang  Tafel
VVV U1 TTVB U3 20:15 1
VVV U2 SALM U4 20:15 2
VVV D10 De Repelaer D5 20:15 3
VVV D14 Salamanders D11 20:15 4
NTTC D1 VVV D2 20:00  
       
Dinsdag 10 maart 2020   Aanvang  Tafel
DOING D4 VVV D6 19:45  
SETT D4 VVV D13 20:30  
       
Donderdag 12 maart 2020   Aanvang Tafel
VVV D3 DOING D2 20:15 1
VVV D8 Taverzo D10 20:15 2
VVV D9 Combat D3 20:15 3
VVV D12 VVV D11 20:15 4
VVV D15 Avanti D5 20:15 5
SALM U7  VVV U3 20:15  
       
Vrijdag 13 maart 2020   Aanvang Tafel
VVV 3 Tavernie 1 20:15 1
VVV 4 Papendrecht 4 20:15 2
VVV 5 DHC 3 20:15 3
VVV 6 Vriendenschaar 10 20:15 4
Taverzo 5 VVV 1 20:15  
Vriendenschaar 6 VVV 2 20:00  
Salamanders D1 VVV D1 20:15  
Overschie D4 VVV D4 20:00  
TOG D3 VVV D5 20:00  
Salamanders D9 VVV D7 20:15  
TTVB U5 VVV U4 19:45  
       
Zaterdag 14 maart 2020   Aanvang Tafel
Hilversum DA1 VVV DA1 16:00  
       
Maandag 16 maart 2020   Aanvang Tafel
VVV U3 SALM U6 20:15 1
VVV U4 SDU U6 20:15 2
VVV D4 Salamanders D4 20:15 3
VVV D6 Salamanders D8 20:15 4
Kwiek 4 VVV 6 20:00  
HTTV-070 D3 VVV D9 20:00  
Trefpunt D5 VVV D10 20:15  
TTVB U4 VVV U2 19:45  
       
Dinsdag 17 maart 2020   Aanvang Tafel
De Sprint 3 VVV 5 20:00  
HTTV-070 D4 VVV D8 20:00  
       
Woensdag 18 maart 2020    Aanvang Tafel
SDU U3 VVV U1 19:30  
       
Donderdag 19 maart 2020   Aanvang  Tafel
VVV D1 Taveri D1 20:15 1
VVV D5 Salamanders D6 20:15 2
VVV D7 DHC D4 20:15 3
VVV D11 Pijnacker D7 20:15 4
VVV D13 TOG D5 20:15 5
HTTV-070 D7 VVV D12 20:00  
SIOK D3 VVV D14 20:00  
       
Vrijdag 20 maart 2020   Aanvang Tafel
VVV 2 Reeuwijk 1 20:15 1
VVV D2 Docos D1 20:15 2
Papendrecht 3 VVV 3 20:00  
Dordrecht 3 VVV 4 20:15  
Smash M. D4 VVV D3 20:00  
Avanti D4 VVV D15 20:00  
       
Zaterdag 21 maart 2020   Aanvang Tafel
VVV 1 De Treffers R. 2 15:00 1
Buitenpost DA1 VVV DA1 16:00  
       
Maandag 30 maart 2020   Aanvang  Tafel
VVV D4 Taverzo D7 20:15 1
VVV D6 Taverzo D11 20:15 2
Kioti D1 VVV D3 20:15  
S '70 D2 VVV D9 20:15  
       
Dinsdag 31 maart 2020   Aanvang  Tafel
ATTC Evo-Repro D5 VVV D8 20:00  
Merwestad D3 VVV D10 20:00  
Vriendenschaar D11 VVV D15 20:00  
       
Woensdag 1 april 2020   Aanvang  Tafel
Pingwins D5 VVV D14 20:00  
       
Donderdag 2 april 2020   Aanvang Tafel
VVV D1 De Treffers R. D1 20:15 1
VVV D5 DHC D3 20:15 2
VVV D7 DVC D2 20:15 3
VVV D11 NN Rotterdam D6 20:15 4
VVV D13 S '70 D4 20:15 5
Dordrecht D2 VVV D2 20:15  
SIOK D2 VVV D12 20:00  
       
Vrijdag 3 april 2020   Aanvang Tafel
VVV 3 De Treffers M. 2 20:15 1
VVV 4 De Repelaer 1 20:15 2
VVV 5 Sassem 1 20:15 3
VVV 6 DOING 2 20:15 4
Dordrecht 2 VVV 2 20:15  
       
Zaterdag 4 april 2020   Aanvang Tafel
VVV 1 DHC 2 15:00 1
VVV DA1 BeneluxGroup TAVERZO DA1 15:00 2
       
Maandag 6 april 2020   Aanvang Tafel
VVV D10 DHC D6 20:15 1
VVV D14 DVC D4 20:15 2
Tavenu 2 VVV 4 19:30  
Taveba D2 VVV D1 20:15  
Smash M. D5 VVV D6 20:00  
Smash M. D6 VVV D7 20:00  
       
Dinsdag 7 april 2020   Aanvang Tafel
Smash KC 1 VVV 3 20:00  
DOING D3 VVV D4 19:45  
HTTV-070 D6 VVV D13 20:00  
       
Donderdag 9 april 2020   Aanvang Tafel
VVV D3 Salamanders D5 20:15 1
VVV D8 TOGB D5 20:15 2
VVV D9 DHC D5 20:15 3
VVV D12 Pijnacker D7 20:15 4
VVV D15 SVN D1 20:15 5
De Treffers M. D2 VVV D5 20:00  
SIOK D2 VVV D11 20:00  
       
Vrijdag 10 april 2020   Aanvang Tafel
VVV 2 Xerxes 1 20:15 1
VVV D2 Smash M. D2 20:15 2
Docos 4 VVV 1 20:00  
Salamanders 5 VVV 5 20:00  
TTVN Nieuwkoop 1 VVV 6 20:00  
       
Zaterdag 11 april 2020   Aanvang Tafel
Hutaf DA1 VVV DA1 14:00  
       
Dinsdag 14 april 2020   Aanvang  Tafel
ATTC Evo-Repro D1 VVV D1 20:00  
       
Donderdag 16 april 2020   Aanvang Tafel
VVV D3 Taverzo D8 20:15 1
VVV D8 Salamanders D10 20:15 2
VVV D9 Salamanders D7 20:15 3
VVV D12 NN Rotterdam D6 20:15 4
VVV D15 Reeuwijk D3 20:15 5
SIOK D1 VVV D2 20:00  
TZM D2 VVV D6 20:00  
TZM D1 VVV D7 20:00  
HTTV-070 D7 VVV D11 20:00  
       
Vrijdag 17 april 2020   Aanvang Tafel
VVV 3 HTTV-070 4 20:15 1
VVV 4 Het Centrum 2 20:15 2
VVV 5 De Treffers M. 1 20:15 3
VVV 6 TOGB 7 20:15 4
Combat 1 VVV 1 20:00  
TOGB D4 VVV D4 20:15  
Overschie D2 VVV D5 20:00  
Smash M. D8 VVV D13 20:00  
       
Zaterdag 18 april 2020   Aanvang Tafel
Tempo-Team DA1 VVV DA1 17:00  
       
Maandag 20 april 2020   Aanvang Tafel
VVV D10 Serve '71 D4 20:15 1
VVV D14 Kioti D3 20:15 2
Phoenix 1 VVV 2 20:00  
       
Zaterdag 25 april 2020   Aanvang Tafel
VVV DA1 Hilversum DA1 15:00  



Bijlagen:
Bewaar het bestand vvvcompboekje.reglement.docVVV competitiereglement[ ]???53 kB

Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

Geen activiteiten gevonden

Twitter

ittfworld
ittfworld #BREAKING Serbia defeated Hong Kong China 3-2 and got the ticket to #Tokyo2020 SHOCK or NO pic.twitter.com/vk1XwrsKSy
07:39PM Jan 24
ittfworld
ittfworld Tune in tv.ITTF.com to find out who will get a ticket to #Tokyo2020 pic.twitter.com/RCXDgDBbbQ
07:20PM Jan 24
ittfworld
ittfworld This is what Daniela Monteiro Dodean has to share after she seals the deal for team #Romania #Rise2Tokyo pic.twitter.com/cug0aJkVzw
05:00PM Jan 24
tafeltennis
tafeltennis De eredivisie ontwaakt morgen uit een winterslaap! Bekijk welke teams dit weekend weer in actie komen! #Tafeltennis buff.ly/37ouHq3 pic.twitter.com/DRaCKs5zJs
04:39PM Jan 24
ittfworld
ittfworld #Rise2Tokyo Qualified teams Austria Slovenia Hong Kong, China pic.twitter.com/RaEsKHnUEH
04:09PM Jan 24