Teamindeling senioren duocompetitie

Blue Flower


Voorjaar 2017


Dames/heren afdeling West        
Team Speeldag Klasse Spelers Bondsnr.
1 donderdag 3e klasse Angus Lochhead  4094247
1 donderdag 3e klasse Dimitri Eerhard (a) 3975733
         
2 donderdag 3e klasse Jaap Dekkers (a) 2350029
2 donderdag 3e klasse Shahab Davoudi  3351468
2 donderdag 3e klasse Raul Coste  4038013
2 donderdag 3e klasse Stefan van Bijnen  3420372
         
3 donderdag 3e klasse Paul Bakker Schut (a) 3792923
3 donderdag 3e klasse Bart Brink  3275311
3 donderdag 3e klasse Robin Pay  3943582
         
4 donderdag 3e klasse Jan Weimar  3056521
4 donderdag 3e klasse Paul Wouters (a) 4137299
4 donderdag 3e klasse Borzoo Nabet 3761223
4 donderdag 3e klasse Geurt Thomas (res) 4121060
         
5 donderdag 4e klasse Loek Klein Breteler   163696
5 donderdag 4e klasse Marcel van der Salm (a)  2870142
         
6 maandag 5e klasse Mark van 't Walderveen (a)  3210913
6 maandag 5e klasse Harry Nieuwenbroek 3761249
         
7 donderdag 5e klasse Nicole Ginder (a) 3753466
7 donderdag 5e klasse Heleen Stappers  3753432
7 donderdag 5e klasse Ymke Thomas (res) 3761312
         
8 donderdag 5e klasse Peter van der Velde (a)  3506209
8 donderdag 5e klasse  Ronald Polman 4152265
8 donderdag 5e klasse  Hans Polman  4152273
8 donderdag 5e klasse Mandy Wagner (res)  3754292
         
9 donderdag 6e klasse Ton Benschop 3760829
9 donderdag 6e klasse Jos Berk (a) 3760853
         
10 donderdag 6e klasse  Remco Bruijne (a) 3760887
10 donderdag 6e klasse  Rob Westdorp 3894898
10 donderdag 6e klasse  Rob Rameswar (res)  
         
11 donderdag 7e klasse Peter van Haaren (a) 3056961
11 donderdag 7e klasse Harry van Deventer 3243217
11 donderdag 7e klasse Jan Willem Smits  4089080
         
12 vrijdag 7e klasse Tijs van den Broek 4166044
12 vrijdag 7e klasse Lida de Man (a) 3761142
         
13 maandag 7e klasse Sioelie van den Homberg 4167171
13 maandag 7e klasse Wilma van der Burg (a) 4167163





Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

feb
24

16:00 - 21:00

mrt
25

10:00 - 20:00

mrt
31

16:00 - 21:00

apr
1

10:00 - 22:00

Twitter

ittfworld
ittfworld Kasumi Ishikawa overcomes Kim Song I 3-0 to take revenge for her  #Rio2016  loss!!  #Japan  2-0  #DPRKorea ! Watch FULL match live now on  tv.ITTF.com  or find out where to watch here:  www.ittf.com/twc-watch-it/ pic.twitter.com/L77jioYMzX
11:14AM Feb 24
ittfworld
ittfworld #Japan takes 1-0 lead over #DPRKorea ! Follow live on tv.ITTF.com @TableTennisENG @12BETuk #London2018 #ITTFWorldCup pic.twitter.com/XXNKMZnn2Y – bij The Copper Box Arena
10:38AM Feb 24
ittfworld
ittfworld if u are as excited as our fans here for the #London2018 semifinals action! Watch LIVE on tv.ITTF.com #ITTFWorldCup #RockTheBox pic.twitter.com/7He2g1MGdX – bij The Copper Box Arena
10:02AM Feb 24
TweeTTDaily
TweeTTDaily HUGE MATCH today! Who you rooting for? #ITTFWorldTeamCup
10:01AM Feb 24
ittfworld
ittfworld Check out how the world’s best #tabletennis stars fare at the trending #BottleChallenge !! #London2018 #ITTFWorldCup @PongfinityHQ pic.twitter.com/G4V8rF2KlA
08:22AM Feb 24