Speelschema jeugd

Blue Flower

SCHEMA JEUGD Najaar 2018


Zaterdag 8 september 2018   Tijd
VVV 1 Alexandria '66 11:00 uur
VVV 2 DOING 1 11:00 uur
VVV 5 DOING 2 11:00 uur
Vriendenschaar 1 VVV 3 10.00 uur
ATTC Evo-Repro 1 VVV 4 13.30 uur
HTTV-070 4 VVV 6 11.00 uur
     
Zaterdag 15 september 2018    
VVV 3 De Treffers (R) 2 11:00 uur
VVV 4 Smash (M) 2 11:00 uur
VVV 6 Avanti 4 11:00 uur
Smash KC 1 VVV 1  10.00 uur
TOGB 2 VVV 2 13.00 uur
HTTV-070 3 VVV 5 11.00 uur
     
Zaterdag 22 september 2018    
VVV 3 Scylla 3 11:00 uur
VVV 4 Scylla 6 11:00 uur
Taverzo 3 VVV 1 10.00 uur
Taverzo 4 VVV 2 10.00 uur
Taverzo 6 VVV 5 10.00 uur
     
Zaterdag 29 september 2018    
VVV 1 Spinmill 1 11:00 uur
VVV 2 Rijnsoever 1 11:00 uur
VVV 5 Scylla 5 11:00 uur
Rijnsoever 3 VVV 3 11.30 uur
Docos-wolkyshop.nl 2 VVV 4 12.00 uur
TOGB 5 VVV 6 13.00 uur
     
Zaterdag 6 oktober 2018    
VVV 1 Gorkum 1 11:00 uur
VVV 2 Smash (M) 1 11:00 uur
VVV 5 SETT 1 11:00 uur
TOV 1 VVV 4 11.00 uur
Rijnsoever 8 VVV 6 11.30 uur
     
Zaterdag 13 oktober 2018    
VVV 3 Vriendenschaar 1 11:00 uur
VVV 4 ATTC Evo-Repro 1 11:00 uur
VVV 6 HTTV-070 4 11:00 uur
Alexandria '66 VVV 1  11.00 uur
DOING 1 VVV 2 12.30 uur
DOING 2 VVV 5 12.30 uur
     
Zaterdag 3 november 2018    
VVV 1 Smash KC 1 11:00 uur
VVV 2 TOGB 2 11:00 uur
VVV 5 HTTV-070 3 11:00 uur
De Treffers (R) 2 VVV 3  13.00 uur
Smash (M) 2 VVV 4 13.00 uur
Avanti 4 VVV 6 14.00 uur
     
Zaterdag 17 november 2018    
VVV 1 Taverzo 3 11:00 uur
VVV 2 Taverzo 4 11:00 uur
VVV 5 Taverzo 6 11:00 uur
Scylla 3 VVV 3 11.00 uur
Scylla 6 VVV 4 11.00 uur
     
Zaterdag 24 november 2018    
VVV 3 Rijnsoever 3 11:00 uur
VVV 4 Docos-wolkyshop.nl 2 11:00 uur
VVV 6 TOGB 5 11:00 uur
Spinmill 1 VVV 1 14.00 uur
Rijnsoever 1 VVV 2 13.00 uur
Scylla 5 VVV 5 11.00 uur
     
Zaterdag 1 december 2018    
VVV 4 TOV 1 11:00 uur
VVV 6 Rijnsoever 8 11:00 uur
Gorkum 2 VVV 1 10.00 uur
Smash (M) 1 VVV 2 13.00 uur
SETT 1 VVV 5 14.00 uur

Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

Geen activiteiten gevonden

Twitter

tafeltennis
tafeltennis Dag 3 van het EK 2018 in Spanje zit erop voor de Nederlandse ploeg. In Alicante waren Britt Eerland en Li Jie zeer succesvol! Lees hier alles over de resultaten van de Nederlandse spelers tafeltennis.nl/teamnl/ek-2018-update-eerland-en-jie-in-vorm-mannen-onderuit/ pic.twitter.com/VFkxzvDbPd
07:48PM Sep 20
tafeltennis
tafeltennis Ewout Oostwouder heeft zojuist verloren op het EK in het enkelspel en is helaas uitgeschakeld in het enkelspel. pic.twitter.com/QPE2U8SLjO
07:37PM Sep 20
tafeltennis
tafeltennis Terugblik op de succesvolle Para Jeugd Trainingsdag in bij @TielseTC en een vooruitblik op de Jolanda Paardekam Classic (28 oktober)! www.nttb.nl/nieuws/team-parasport-kijkt-na-geslaagde-traininsdag-uit-naar-jolanda-paardekam-classic pic.twitter.com/eNaEmO0Y1v
06:19PM Sep 20
ittfworld
ittfworld #Breaking #ITTFEuros2018 LIND Anders #Denmark knocked out Mattias Falck #Sweden in the Round of 64 in #Alicante pic.twitter.com/zETYsDNtfd
05:52PM Sep 20
ittfworld
ittfworld #ITTFEuros2018 evening session in #Alicante . Follow all the action on www.ETTU.tv pic.twitter.com/CTt4j1jWn5
05:22PM Sep 20